Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

Kasina Ski
2009-09-30 12:24

 

Kasina Ski leży w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk.

Kasina Ski, całoroczny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy, to jedno z trzech wyjątkowych miejsc na turystycznej mapie Polski, obok Czarnego Gronia i Słotwin Arena, należących do rodziny Pingwina.

 

Kasina Ski leży w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny.

 

Lato to okres wzmożonej aktywności w Kasinie Ski rowerzystów oraz tych, którzy lubią górskie wycieczki i paralotnie. Na terenie ośrodka znajduje się jeden z największych Bike Parków w Polsce. Kasina Wielka to jedna z najwyżej położonych stacji kolejowych w Polsce, do której kursuje co roku, w okresie wakacyjnym, pociąg retro.

 

Źródło: http://kasinaski.pl/

 

 


 

 


 

Atrakcje w okolicy

Park Zdrojowy

Wyjątkowym miejscem w Rabce-Zdroju jest Park Zdrojowy. Teren Parku przecinają liczne ścieżki spacerowe wśród zieleni i kwiatów.

- 19 km

Rodzinny Park Rozryw...

Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy w Polsce.

- 19 km

Muzeum Orderu Uśmiec...

Muzeum Orderu Uśmiechu, jedynego wyróżnienia nadawanemu dorosłym przez dzieci, mieści się na terenie parku rozrywki Rabkoland.

- 19 km

Muzeum Rekordów i Os...

Oficjalne otwarcie Muzeum Rekordów i Osobliwości, które aktualnie nosi nazwę Dom Rekordów i Osobliwości, zostało otwarte w dniu 4 sierpnia 2001 roku.

- 19 km

Limanowski Krzyż

Krzyż na Miejskiej Górze jest stalowym monumentem o konstrukcji ażurowej ustawiony na żelbetonowym cokole z tarasem widokowym.

- 21 km

Kopalnia Soli w Wiel...

Kopalnia Soli w Wieliczce to najstarsze na ziemiach polskich przedsiębiorstwo solne, którego początki sięgają średniowiecza.

- 30 km
Trwa ładowanie danych
Searching...