Website with the quality mark

 

Spanie.pl

Czarny Dunajec X
 

Result 1-5 z 5

Accommodation ranking is based on users' opinions. We invite you to add opinions in our websites and Facebook page.

 


 
 1. Drewniane domki góralskie

  1. Drewniane domki góralskie

  Super miejsce na rodzinne wypady lub ze znajomymi. Warunki pobytu rewelacyjne. Jest duże podwórko a na nim: rowery,piłka,trampolina,huśtawki, zjeżdżalnia, leżaki, grille , kociołek i miejsce na ognisko. Przez podwórko płynie strumyk. Wspaniałe miejsce na wypady w góry oraz wycieczki do ciekawych miejsc.Gospodarze bardzo mili i uprzejmi. Częstują swojskim chlebem- pyszny :) Miejsce godne polecenia. MIle spędzony czas.Pozdrawiamy.
      
  25-60 PLN
  Proven Quality mark
 2. Góralskie domki z płazów Szuba Danuta

  2. Góralskie domki z płazów Szuba Danuta

  Fantastyczny domek! Byliśmy w dniach 13-20.08.2016. Właściciele przesympatyczni!!! Świetne widoki. Podobało nam się naprawdę wszystko. Pozdrawiamy gorąco Pani Danuto, polecamy wszystkim i na pewno jeszcze kiedyś przyjedziemy.
      
  25-65 PLN
  Proven Quality mark
 3. Domek Podhale

  3. Domek Podhale

  Świetne warunki, czyściutko, totalna swoboda, gospodarz miły i uprzejmy. Gustownie i miło.
  30-40 PLN
 4. Pensjonat U Skrajnioka

  4. Pensjonat U Skrajnioka

  Polecamy! Miejsce niesamowite, a widok na całe pasmo Tatr, właściciele bardzo mili i chętnie pomogą, doradzą jak spędzić czas w okolicy. Dobre miejsce wypadowe na wędrówki po Tatrach. Po pierwszej wizycie zdecydowaliśmy się zorganizować przyjęcie weselne (przyjechaliśmy z Warszawy a goście z całej PL i nie tylko;). Jedzenie pyszne i przygotowane z sercem (smakuje jak w domu!) Góralska muzyka przygrywała na Bachledówce i do tańca oczywiście też. Wynajęliśmy cały pensjonat. Wszyscy (30 osób - z rodziny i znajomi) byli bardzo zadowoleni. Naprawdę polecamy: mili właściciele, b.dobra regionalna-domowa kuchnia oraz miejsce (pokoje, łazienki czyste i przestronne) a widok na Tatry... Będzie to nasze stałe miejsce wypadowe - teraz już z bobasem ;) POLECAMY!!! Kasia, Tomek (Wawa)
      
 5. uKróżlów

  5. uKróżlów

  Jeśli można zaznać kawałka raju tu na ziemi, to właśnie będąc w gościnie u Państwa Króżlów! Ślicznie, przytulnie, spokojnie... Jedzenie to przysłowiowe "niebo w gębie"! Gospodarze przemili, uczynni, dyskretni i pomocni, a przede wszystkim bardzo serdeczni, ciepli ludzie!!! Pozdrawiamy Państwa z całego serca jeszcze raz dziekując za gościnę!
  15-25 PLN

Result 1-5 z 5

 

 
 

Surroundings

 
~  7 km -  Accommodations Ciche(22)
~  8 km -  Accommodations Chochołów(20)
~10 km -  Accommodations Hladovka(2)
~10 km -  Accommodations Podszkle(2)
~12 km -  Accommodations Orawka(1)
~12 km -  Accommodations Jabłonka(11)
~13 km -  Accommodations Vitanová(22)
~13 km -  Accommodations Ząb(72)
~13 km -  Accommodations Witów(43)
~14 km -  Accommodations Nowy Targ(37)
~14 km -  Accommodations Podwilk(5)
Trwa ładowanie danych
Searching...