Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

Walim - accommodations

 

Result 1-5

Accommodation ranking is based on users' opinions. We invite you to add opinions in our websites and Facebook page.

 


 
 1. Gościniec pod Starym Puchaczem Marek Apanasewicz

  1. Gościniec pod Starym Puchaczem Marek Apanasewicz

  Ośrodek ma doskonałą lokalizację. Jest to idealne miejsce na bazę wypadową nie tylko w góry, ale też do innych atrakcji turystycznych. Dodatkowym atutem jest bliskość, otwartego do późnych godzin wieczornych, sklepu samoobsługowego. Czystość, wyposażenie, a przede wszystkim wyjątkowe elementy wystroju wnętrza tworzą bardzo przyjazną atmosferę. Dom ma ciekawą historię. O niej, oraz o ciekawostkach związanych z tajemnicami Gór Sowich, o rzeczach, których nie da się wyczytać z oficjalnie dostępnych źródeł, opowie gospodarz i dusza tego ośrodka Pan Marek. Już sam kontakt telefoniczny był zachętą do skorzystania z Jego oferty. Ciepłe przyjęcie przez Pana Marka i jego cudownego psa, oraz duża troska o wygody i zaspokojenie naszych potrzeb były przyjemnym potwierdzeniem dobrych zapowiedzi. Polecam gorąco to miejsce i możliwość poznania jego gospodarza - osoby posiadającej rzetelną i bogatą wiedzę historyczną, chcącą się nią dzielić oraz umiejącą interesująco opowiadać o swoich pasjach, osoby kochającej zwierzęta i gromadzącej wokół siebie tak cudowne osoby, jaką jest Pani Grażynka.
      
  35-50 PLN
 2. Gospodarstwo Agroturystyczno-Ekologiczne Słoneczna Dolina

  2. Gospodarstwo Agroturystyczno-Ekologiczne Słoneczna Dolina

  prawdziwe gospodarstwo agroturystyczne, przestrzeń, zwierzęta,dobry punkt wypadowy w góry
  30-140 PLN
 3. DOM NA WZGÓRZU

  3. DOM NA WZGÓRZU

  Miejsce w pięknej okolicy, szlaki górskie na wyciągnięcie ręki, przejechanie w Góry Stołowe trwa krócej niż 1h, ponadto możliwość stosunkowo szybkiego dojazdu do innych miejscowości, które w tym wyjątkowym zakątku Polski watro zobaczyć. Po wojażach można odpocząć w przytulnym pokoju w ciszy "zakłócanej" odgłosami wiejskiego podwórka (skądinąd bardzo fajne uczucie kiedy rano budzi pianie koguta). W "Domu na Wzgórzu" znaleźć można wygodne pokoje (łazienka do każdego pokoju), kuchnię z wyposażeniem i jadalnię, jest tam duże podwórko i parking z sadem oraz boiskiem do gier wszelkich:) wszystkim opiekuje się bardzo sympatyczna Gospodyni. Ogromny plus za przyjmowanie gości z "dużym psem".
      
  30-35 PLN
 4. Pensjonat BIAŁA SOWA

  4. Pensjonat BIAŁA SOWA

  Witam.Pensjonat fakt, jako schronisko ok.niestety czystość i higiena w pokojach pozostawia dużo do życzenia,wystrój i wyposażenie z epoki PRL-u,przeciekające okna,jeżeli to komuś nie przeszkadza to da się wytrzymać.
      
  -
 5. Zajazd Hubert

  5. Zajazd Hubert

  Czas oczekiwania na posiłek jest nie do zniesienia . Zwłaszcza ,że absolutnie nie robi to wrażenia na kuchni!!!
   
  -

Result 1-5

 

 
 

 

Trwa ładowanie danych
Searching...